Asfalt pred trgovino bo saniran

asfaltne luknje

Za smiselno dokončanje del z dodatno asfaltno prevleko okrog 200 kvadratnih metrov na parkirišču pred trgovino Mercatorja, je predsednik sveta 4. septembra naslovil vlogo na Mestno občino Koper za dodatni finančni vložek v višini 15.000 EUR. Ta poseg, čeprav nujno potreben, je izven investicijske vrednosti izvedenega projekta kanalizacije in obnove vodovoda.

Iz MOK so v ponedeljek odgovorili in predlagali delitev stroškov nujnega minimalnega dodatnega posega med štiri udeležence. Delež participacije Krajevne skupnosti Škofije je 1.100 EUR brez DDV.

Svet KS je korespondenčno že sprejel sklep in potrdil participacijo KS Škofije v znesku 1.100 EUR, brez DDV, pri skupnem sofinanciranju asfaltiranja nujne minimalne površine parkirišča pred samopostrežno trgovino Merkator na Sp.Škofijah , v skupni izmeri cca 135 m2.

Asfaltiranje in sanacija bo izvedena v teh dneh.