Bronxi do točke proti Oplastu iz Kobarida

bronx

Tretji primorski derbi v dvorani na Škofijah se je končal brez zmagovalca. Gostje so sicer prvi povedli vendar se domači niso vdali. Njihova nepopustljivost se je obrestovala z zadetkom za izenačenje na 1:1 v zadnji minuti srečanja.

V petek smo v športni dvorani Burja spremljali še tretji obračun primorskih ekip v tem državnem prvenstvu. Tokrat so v goste prišli igralci Oplasta iz Kobarida. Zelo kakovostni gostje so imeli skozi celotno srečanje nekoliko več pobude, vendar so tudi domači zamudili kar nekaj priložnosti, da bi prvi povedli. Prvi polčas se je končal brez zadetkov zato pa so gostje zadeli za vodstvo takoj na začetku drugega dela igre. Škofijoti so se trudili, da bi rezultat poravnali in trud se jim je obrestoval v zadnji minuti srečanja, ko so z vratarjem v polju izzid izenačili.